Loading...
Webdesign 2018-01-23T15:20:34+00:00

Web design a tvorba webových stránok pre malé firmy a živnostníkov

Vytvoríme vám pekné a moderné webové stránky lacno a rýchlo

Tvoríme webové stránky pre malé firmy a živnostníkov | Webovica.sk

Weby pre malé firmy a živnostníkov

Sme malá firma a robíme radi pre malých. A verte, že aj na malom webe sa môžu diať veľké veci. Ak ste živnostník, drobný podnikateľ alebo začínajúca značka, ste tu správne.

Webdesign a vytvorenie webovej stránky lacno | Webovica.sk

Web design lacno

Nový web vám dokážeme spraviť za férovú cenu. Nebudeme po vás požadovať platby za programátorské úpravy a dizajnové vychytávky. Ak chcete menší web, nepotrebujete ich. Pracujeme so šablónami, takže veľkú časť funkčnosti webu nemusíte platiť.

Vytvoríme vám nové stránky vo Wordpresse, Wixe a Webnode | Webovica.sk

Overené webové riešenia

Web design a weby robíme najradšej vo Wordprese. Je to spoľahlivý systém, načo vymýšľať už vymyslené. Vyberieme osvedčené šablóny a nástroje, ktoré vyčarujú skvelé kúsky. Web vieme spraviť aj pomocou appiek Wix a Webnode.

Chcete nové webové stránky a webové bannery?
šipka | Webovica.sk

Len 4x kliknite a pozrieme sa na to.

Nezáväzne. Zadarmo.

Navrhneme štruktúru webu

Jasne a prehľadne. Na základe analýzy kľúčových slov, konkurencie a vašich námetov odporučíme ako má vyzerať menu, produktová stránka, objednávka aj cenník. Všetky časti webu zladíme dokopy, aby boli zrozumiteľné a pochopiteľné. A aby na nich návštevníci robili to, čo chcete.

 

Vytvoríme vám atraktívne a moderné webové stránky | Webovica.sk
Pripravíme vám atratkívnu webovú grafiku a online banery | Webovica.sk

Oblečieme webovej stránke pekné šaty

Napumpujeme nový web atraktívnou webovou grafiku, bannermi, fotkami, tlačidlami, aby to do sebe pekne zapadalo a bola radosť na to pozerať.

Napíšeme obsah webu

Máte svoje texty na web? Skvelé. Použijeme ich, upravíme a nahodíme. Ak ich nemáte, napíšeme vám ich. Môžete sa spoľahnúť, že texty budú SEO friendly – teda optimalizované pre vyhľadávače, aby vás ľudia rýchlejšie našli.

Pripravíme kvalitné webové texty a web copywriting | Webovica.sk
SEO analýza - optimalizácia kľúčových slov pre vyhľadávače | Webovica.sk

Vytrúbime to do sveta

Až bude web hotový pošleme ho do sveta. Zaregistrujeme nový web do najdôležitejších vyhľadávačov a katalógov na Slovensku. Rozbehneme SEO servis, pripravíme online reklamné kampane a privedieme na váš web nových zákazníkov.

Spustením webu to nekončí

Váš web je ako malé dieťa. Treba sa oň starať s láskou. Dopriavať mu pravidelne kvalitný obsah, budovať spätné odkazy, propagovať na sociálnych sieťach a testovať a vyhodnocovať návštevnosť. A s tým vám vieme pomôcť. Veď je to predsa aj naše dieťa. A my sa o svoje deti staráme, kým poriadne nevyrastú.

Pripravíme vám kvalitný online marketing | Webovica.sk