Potrebujete nové webové stránky, logo alebo optimalizovať e-shop?

Potom ste tu správne. Ochutnajte Webovicu… tá píše. Weby!

Pozrite sa, ako robíme weby...

Tvoríme webové stránky a e-shopy

Tvoríme webové stránky a eshopy pre malé firmy a živnostníkov za férovú cenu. Rýchle, funkčné a optimalizované.

Pozrite sa, ako tvoríme logo...

Navrhujeme logá

Vytvoríme moderné, atraktívne logo pre vašu firmu, web alebo e-shop. Nebude drahé a bude vypadať dobre.

Pozrite sa, ako robíme SEO...

Robíme dobré SEO služby

Optimalizujeme stránky a e-shopy pre vyhľadávače. Vylepšujeme weby, aby menili návštevníkov na zákazníkov.

Pozrite sa, ako robíme texty...

Píšeme kreatívne texty

Píšeme kvalitné články, obsah webu, online reklamy a
vymýšľame originálne reklamné slogany.

Komu chutí Webovica?

Jaroslav Kuliška, KROS a.s.

Jirku považujem za veľmi kreatívneho a zábavného online marketéra. Má zmysel nielen pre estetično, ale aj pre láskavý humor. Vďaka tomu jeho návrhy potešia nielen oko, ale polahodia aj dušu.

Jirko je profík. Vyzná sa v tom čo robí. Stará sa nám o stránku.

Za posledné 3 roky sme menili náš web 3x. Až pri spolupráci s Webovica.sk sme našli presne to, čo sme potrebovali. Teraz máme moderný a funkčný web a evidujeme podstatný nárast dopytov na naše služby. Ďakujeme.

Miloš Kašuba, KROS a.s.

Jirko z Webovice.sk nám výrazne pomohol pri rozbehu a zlepšovaní online marketingu. Prichádzal s kreatívnymi nápadmi, ktoré podporil zaujímavou grafikou. Aj vďaka nemu sa KROS stal známou a rešpektovanou firmou v segmente ekonomického a stavebného softvéru.

Redizajn našej web stránky bol zrealizovaný nad naše očakávania, čomu sa veľmi tešíme :-) Webovica má profesionálny prístup, skvelé skúsenosti a hlavne obchodný pohľad. Odporúčame 100%.

Erika Benčeková, Hryzka.sk, zdravé raňajky
Vlastimil Kocián, KROS a.s.

Jirko sa aktívne podieľal na webdesigne a UX pre iKROS online fakturáciu. Koordinoval webovú grafiku, písal texty, podielal sa na billboardovej kampani. Aj jeho nápady prispeli k tomu, že je iKROS jednotkou v online fakturačných aplikáciách na Slovensku.

Veľmi dobrá spolupráca, ochota, neustála komunikácia s klientom. Ak si chcete dať urobiť moderný web, potrebujete ho optimalizovať, či chcete mať naozaj vkusné logo, túto firmu môžem len odporúčať.

Monika Jakubíková, Sensea.sk

Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.

Martina Paulisová, prekladateľka

Pracovali sme aj pre

Tvorba webových stránok

Špecializujeme sa na tvorbu web stránok a e-shopov pre menšie firmy a živnostníkov. Vytvoríme vám atraktívne, moderné webové stránky, ktoré privedú nových zákazníkov za nižšiu cenu ako veľké webové agentúry.

Tvorba loga, grafika, SEO

Vieme vám pomôcť s čímkoľvek – návrhom loga, webovou grafikou, tvorbou banerov, SEO službami, PPC reklamou alebo vytvorením zaujímavého obsahu webu.

15 rokov skúseností

V online marketingu, grafike a webdesignu sa pohybujeme už 15 rok. Dobre vieme, čo funguje a nebojíme sa to použiť. Pomáhame firmám v ich podnikaní na webe. Pozrite si naše referencie.

Za posledný rok Webovica pomohla desiatkam firiem a živnostníkov
0
nových klientov, ktorým chutí Webovica
0
nových webov a optimalizovaných e-shopov
0+
grafických návrhov loga a bannerov
0+
vytvorených online reklám, ktoré prinášajú zákazníkov

O Webovici

Sme malá webová agentúra s veľkými nápadmi. Pracujeme s otvorenou mysľou, kreativita má u nás vždy hlavné slovo. Radi vám znesieme hoci aj modré z webového neba. Pomáhame malým firmám a živnostníkom naštartovať ich podnikanie na webe. Sme šťastní, keď vidíme, ako vďaka našim nápadom a práci napredujú.

Špecializujeme sa na tvorbu web stránok a optimalizáciu e-shopov. Robíme poctivé SEO a pomáhame firmám získavať nových zákazníkov. Tvoríme loga, webovú grafiku, bannery aj billboardy. Sme silní aj v online marketingu, copywritingu a PPC kampaniach cez Adwords alebo Facebook.

Aj keď Webovica odštartovala v roku 2017, v online marketingu sa pohybujeme už 15 rokov a máme dostatok skúseností s tvorbou web stránok, web dizajnom, e-mail marketingom a online marketingom. Vieme, čo funguje a nebojíme sa to použiť.

Naše posledné projekty si pozrite v potfóliu. Posledný web, ktorý sme vytvorili bol www.stavebnice-vlakov.sk