Loading...
Webdesign 2018-02-05T20:05:47+00:00

Web design a tvorba webových stránok pre malé firmy a živnostníkov

Vytvoríme vám pekné a moderné webové stránky lacno a rýchlo

Tvoríme webové stránky pre malé firmy a živnostníkov | Webovica.sk

Weby pre malé firmy a živnostníkov

Sme malá firma a robíme weby pre malých. A verte, že aj na malom webe sa môžu diať veľké veci. Ak ste živnostník, drobný podnikateľ alebo začínajúca značka a potrebujete nový web, ste tu správne.

Webdesign a vytvorenie webovej stránky lacno | Webovica.sk

Web stránky lacno

Nové web stránky vám dokážeme spraviť za férovú cenu. Nebudeme po vás požadovať platby za programátorské úpravy a dizajnové šialenosti. Ak chcete pekný a moderný web, nepotrebujete ich. Pracujeme profesionálnymi šablónami, takže za veľkú časť funkčnosti webu nemusíte platiť.

Vytvoríme vám nové stránky vo Wordpresse, Wixe a Webnode | Webovica.sk

Overené riešenia pre web stránky

Web design a weby robíme najradšej vo WordPresse. Je to spoľahlivý systém, načo vymýšľať už vymyslené. Vyberieme moderné responzívne šablóny a nástroje, ktoré vyčarujú skvelé kúsky. Web vieme spraviť aj pomocou appiek Wix a Webnode.

Chcete vytvoriť nové webové stránky lacno a rýchlo?
  • konzultácia k webu zadarmo

  • web vrátane logá, textov a SEO optimalizácie

  • weby pre malé firmy a živnostníkov za skvelú cenu

šipka | Webovica.sk
Pozrite si webové stránky, ktoré Webovica vytvorila

Tvorba web stránky od začiatku – navrhneme správnu štruktúru webu

Jasne a prehľadne. Na základe analýzy kľúčových slov, konkurencie a vašich námetov odporučíme, ako má vyzerať menu, produktová stránka, objednávka aj cenník. Všetky časti webu zladíme dokopy, aby boli zrozumiteľné a pochopiteľné. A aby na nich návštevníci robili to, čo chcete.

Vytvoríme vám atraktívne a moderné webové stránky | Webovica.sk
Pripravíme vám atratkívnu webovú grafiku a online banery | Webovica.sk

Tvorba web stránky s peknou a modernou grafikou

Napumpujeme nový web atraktívnou webovou grafikou, bannermi, fotkami, tlačidlami, aby to do sebe všetko pekne zapadalo a bola radosť na web pozerať. Nájdeme vhodné fotografie, alebo vám fotky nafotíme sami. Vytvoríme webovú stránku, ktorá bude príjemná na pohľad, funkčná a 100% responzívna.

Tvorba web stránky s kvalitným obsahom

Máte svoje vlastné texty, popisy služieb a produktov? Skvelé, použijeme ich. Upravíme ich podľa analýzy kľúčových slov a vytvoríme kvalitný obsah vašich webových stránok. Ak obsah webu nemáte, nevadí, napíšeme vám ho. Môžete sa spoľahnúť, že texty budú SEO friendly – teda optimalizované pre vyhľadávače, aby vás ľudia rýchlejšie našli.

Pripravíme kvalitné webové texty a web copywriting | Webovica.sk
SEO analýza - optimalizácia kľúčových slov pre vyhľadávače | Webovica.sk

Vytrúbime nové webové stránky do sveta

Až bude nový web hotový, pošleme ho do sveta. Zaregistrujeme vaše webové stránky do vyhľadávačov a katalógov na Slovensku. Rozbehneme SEO servis, aby vás mal strýko Google rád a pripravíme pre vaše webové stránky atraktívne online reklamné kampane v Adwords alebo Facebooku. Privedieme na váš web nových návštevníkov a premeníme ich na zákazníkov.

Tvorba web stránky – spustením webu to nekončí

Váš web je ako malé dieťa a treba sa oň starať s láskou. Dopriavať mu pravidelne kvalitný obsah, budovať spätné odkazy, propagovať na sociálnych sieťach a testovať a vyhodnocovať návštevnosť. A s tým vám vieme pomôcť. Pripravíme pre vaše webové stránky všetko potrebné, aby sa dostali na vyššie miesta vo vyhľadávaní a prinášali vám nových zákazníkov.

Pripravíme vám kvalitný online marketing | Webovica.sk