Web design a tvorba web stránok pre malé firmy a živnostníkov

Vytvoríme vám pekné a moderné webové stránky lacno a rýchlo

Tvoríme webové stránky pre malé firmy a živnostníkov | Webovica.sk

Tvorba web stránok pre firmy

Sme malá firma a tvoríme webové stránky weby pre malé firmy a živnostníkov po celom Slovensku. A verte, že aj na malom webe sa môžu diať veľké veci. Ak ste živnostník, drobný podnikateľ, malá firma alebo začínajúca značka a potrebujete nový web, ste tu správne. Vytvoríme vám pekné a moderné webové stránky lacno a rýchlo.

Webdesign a vytvorenie webovej stránky lacno | Webovica.sk

Tvorba web stránok lacno

Moderné webové stránky vám dokážeme spraviť za férovú cenu. Nebudeme po vás požadovať platby za programátorské úpravy a dizajnové šialenosti. Ak chcete pekný a moderný web, nepotrebujete ich. Pracujeme profesionálnymi šablónami, takže za veľkú časť funkčnosti webu nemusíte platiť. Pozrite si naše ceny.

Vytvoríme vám nové stránky vo Wordpresse, Wixe a Webnode | Webovica.sk

Overené riešenia pre webové stránky

Tvorbu web stránok robíme najradšej vo WordPresse. Je to spoľahlivý systém, ktorý poskytuje stovky skvelých možností web dizajnu a funkčnosti. Načo vymýšľať už vymyslené. Vyberieme vám moderné responzívne šablóny a nástroje, ktoré vyčarujú na webe skvelé kúsky. Tvoríme webové stránky aj pomocou aplikácií Wix a Webnode.

Chcete vytvoriť nové webové stránky?
  • prvá konzultácia zadarmo

  • nový web vrátane logá, textov a SEO služieb

  • tvorba web stránok za skvelú cenu

šipka | Webovica.sk

Tvorba web stránok – moderný webdizajn a výborná cena

Pozrite si webové stránky, ktoré sme v poslednej dobe vytvorili. Chcete aj vy podobný, moderný web, ktorý bude vizuálne zaujímavý a optimalizovaný pre vyhľadávače? Žiadny problém. Ochutnajte Webovicu 😉

Tvorba web stránok od začiatku – navrhneme správnu štruktúru webu

Jasne a prehľadne. Na základe analýzy kľúčových slov, konkurencie a vašich námetov odporučíme, ako má vyzerať menu, produktová stránka, objednávka aj cenník. Všetky časti webu zladíme dokopy, aby boli zrozumiteľné a pochopiteľné. A aby na nich návštevníci robili to, čo chcete.

Webdizajn, tvorba web stránok lacno a rýchlo | Webovica.sk
Webovica.sk | kvalitná tvorba webových stránok lacno a rýchlo

Tvorba web stránok s peknou a modernou grafikou

Napumpujeme nový web atraktívnou webovou grafikou, bannermi, fotkami, tlačidlami, aby to do sebe všetko pekne zapadalo a bola radosť na web pozerať. Nájdeme vhodné fotografie, alebo vám fotky nafotíme sami. Vytvoríme webovú stránku, ktorá bude príjemná na pohľad, funkčná a 100% responzívna.

Tvorba web stránok s kvalitným obsahom

Máte svoje vlastné texty, popisy služieb a produktov? Skvelé, použijeme ich. Upravíme ich podľa analýzy kľúčových slov a vytvoríme kvalitný obsah vašich webových stránok. Ak obsah webu nemáte, nevadí, napíšeme vám ho. Môžete sa spoľahnúť, že texty budú SEO friendly – teda optimalizované pre vyhľadávače, aby vás ľudia rýchlejšie našli.

Tvorba moderných webových stránok lacno a rýchlo | Webovica.sk
Tvorba web stránok lacno, rýchlo a kvalitne od Webovica.sk

Vytrúbime nové webové stránky do sveta

Až bude nový web hotový, pošleme ho do sveta. Zaregistrujeme vaše webové stránky do vyhľadávačov a katalógov na Slovensku. Rozbehneme SEO servis, aby vás mal strýko Google rád a pripravíme pre vaše webové stránky atraktívne online reklamné kampane v Adwords alebo Facebooku. Privedieme na váš web nových návštevníkov a premeníme ich na zákazníkov.

Tvorba web stránok – spustením webu to nekončí

Váš web je ako malé dieťa a treba sa oň starať s láskou. Dopriavať mu pravidelne kvalitný obsah, budovať spätné odkazy, propagovať na sociálnych sieťach a testovať a vyhodnocovať návštevnosť. A s tým vám vieme pomôcť. Pripravíme pre vaše webové stránky všetko potrebné, aby sa dostali na vyššie miesta vo vyhľadávaní a prinášali vám nových zákazníkov.

Webovica.sk | tvorba webových stránok pre firmy a živnostníkov
Chcete vytvoriť nové webové stránky?
  • prvá konzultácia zadarmo

  • nový web vrátane logá, textov a SEO služieb

  • tvorba web stránok za skvelú cenu

šipka | Webovica.sk