Tvorba web stránok pre malé firmy a živnostníkov

Vytvoríme vám pekné a moderné webové stránky. Rýchlo a za férovú cenu.

Návrh a dizajn web stránky www.envipol.sk | Webovica.sk

Tvorba web stránok pre firmy

Sme malá webová agentúra a špecializujeme tvorbu web stránok pre malé firmy a živnostníkov po celom Slovensku. Dobre vieme, že aj na malom webe sa môžu diať veľké veci. Ak ste živnostník, podnikateľ, malá firma alebo začínajúca značka a potrebujete nový web alebo e-shop, ste tu správne. Vytvoríme vám pekné a funkčné webové stránky rýchlo a za lepšiu cenu, ako veľké štúdia.

Návrh a dizajn web stránky pre masážny salón www.sensea.sk | Webovica.sk

Weby za férovú cenu

Moderné webové stránky vám dokážeme spraviť za férovú cenu. Nemáme vysoké náklady ako veľká agentúra. Nebudeme po vás požadovať platby za špeciálne programátorské úpravy ani dizajnové šialenosti. Pracujeme s profesionálnymi, overenými šablónami a pluginmi, ktoré nestoja stovky eur, ale dokážu vykúzliť atraktívne, rýchle a moderné weby.

Tvorba web stránky www.jamanat.sk | Webovica.sk

Moderný a funkčný web

Tvorbu web stránok robíme vo WordPresse. Je to spoľahlivý systém, ktorý poskytuje stovky možností web dizajnu a funkčnosti. Načo vymýšľať už vymyslené. Vyberieme vám moderné responzívne šablóny a nástroje, ktoré vyčarujú na webe skvelé kúsky. Pohráme sa s vaším webom, aby vám prinášal nielen radosť, ale najmä nových zákazníkov.

Ochutnajte Webovicu zadarmo!
  • Bezplatne poradíme
    Stačí sa opýtať. Nezáväzne.

  • Nič neriskujete
    Cenová ponuka je vždy zadarmo.

  • Držíme slovo
    Na čom sa dohodneme, to platí.

Tvorba web stránok od začiatku – navrhneme správnu štruktúru webu

Jasne a prehľadne. Na základe analýzy kľúčových slov, konkurencie a vašich námetov odporučíme, ako má vyzerať menu, produktová stránka, objednávka aj cenník. Všetky časti webu zladíme dokopy, aby boli zrozumiteľné a pochopiteľné. A aby na nich návštevníci robili to, čo chcete.

Tvorba web stránky pre dodávateľa elektroniky alphanetworksolution.com | Webovica.sk
Tvorba webovej stránky - www.pemtrade.sk | Webovica.sk

Tvorba web stránok s peknou a modernou grafikou

Napumpujeme nový web atraktívnou webovou grafikou, bannermi, fotkami, tlačidlami, aby to do sebe všetko pekne zapadalo a bola radosť na web pozerať. Nájdeme vhodné fotografie, alebo vám fotky nafotíme sami. Vytvoríme webovú stránku, ktorá bude príjemná na pohľad, funkčná a 100% responzívna.

Tvorba web stránok s kvalitným obsahom

Máte svoje vlastné texty, popisy služieb a produktov? Skvelé, použijeme ich. Upravíme ich podľa analýzy kľúčových slov a vytvoríme kvalitný obsah vašich webových stránok. Ak obsah webu nemáte, nevadí, napíšeme vám ho. Môžete sa spoľahnúť, že texty budú SEO friendly – teda optimalizované pre vyhľadávače, aby vás ľudia rýchlejšie našli.

Tvorba modernej webovej stránky - www.envipol.sk | Webovica.sk
Tvorba webovej stránky pre masážny salón www.sensea.sk | Webovica.sk

Vytrúbime nové webové stránky do sveta

Až bude nový web hotový, pošleme ho do sveta. Zaregistrujeme vaše webové stránky do vyhľadávačov a katalógov na Slovensku. Rozbehneme SEO servis, aby vás mal strýko Google rád a pripravíme pre vaše webové stránky atraktívne online reklamné kampane v Adwords alebo Facebooku. Privedieme na váš web nových návštevníkov a premeníme ich na zákazníkov.

Spustením webu to nekončí

Váš web je ako malé dieťa a treba sa oň starať s láskou. Dopriavať mu pravidelne kvalitný obsah, budovať spätné odkazy, propagovať na sociálnych sieťach a testovať a vyhodnocovať návštevnosť. A s tým vám vieme pomôcť. Pripravíme pre vaše webové stránky všetko potrebné, aby sa dostali na vyššie miesta vo vyhľadávaní a prinášali vám nových zákazníkov.

Tvorba webovej stránky pre predaj bytov - urbanpark.sk | Webovica.sk

Objavte pekné a moderné weby od Webovice

Pozrite si webové stránky, ktoré sme vytvorili.
Chcete aj vy nový web, ktorý bude vizuálne zaujímavý a prinesie vám nových zákazníkov?

Komu chutí Webovica?

Vladimír Ondruš
Vladimír Ondruš
2024-01-30
Super logo. Ďakujem
Mária Rovňaníková
Mária Rovňaníková
2023-11-22
V mene spoločnosti dataquest ďakujem za krásny nový web, služby Webovice určite odporúčame! Veľmi dobrá komunikácia a spolupráca od prvého kontaktu až po následnú údržbu webu a grafické služby. Ochota dodať plne funkčný web v krátkom termíne, samostatnosť a kreativita pri tvorbe, odborné usmernenie, estetika aj funkčnosť vo výsledku, profesionálny prístup a rozumné ceny. Sme veľmi spokojní a nový web od Webovice nám robí radosť!
Mare Line
Mare Line
2020-12-02
Som veľmi rad, že som sa rozhodol pre realizáciu môjho webu cez Webovica.sk Prečo ? Spolupráca , komunikácia a tvorba samotného webu , až po samotné dokončenie prebiehala veľmi rýchlo a profesionálne . Z dizajnom , funkčnosťou a prehľadnosťou som veľmi spokojný a preto by som realizáciu webových stránok určite odporúčal aj iným . MARE line s.r.o
Tomas Hvozdik
Tomas Hvozdik
2020-03-27
S tvorbou webu sme maximálne spokojní. Skvelá komunikácia, poradenstvo a všetko čo k tvorbe nového webu patri. Určite odporúčame.
Andrea Kebísek
Andrea Kebísek
2020-02-25
Odporúčam !!!! Skvelý profesionálny prístup,komunikácia na 100% . Jednoducho super 😉
Martina Paulisová
Martina Paulisová
2019-11-06
Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.
Marcel Hvozdík
Marcel Hvozdík
2019-09-16
Jirko je profík. Vyzná sa v tom čo robí. Stará sa nám o stránku.
Jaroslav Kuliška, KROS a.s.

Jirku považujem za veľmi kreatívneho a zábavného online marketéra. Má zmysel nielen pre estetično, ale aj pre láskavý humor. Vďaka tomu jeho návrhy potešia nielen oko, ale polahodia aj dušu.

Za posledné 3 roky sme menili náš web 3x. Až pri spolupráci s Webovica.sk sme našli presne to, čo sme potrebovali. Teraz máme moderný a funkčný web a evidujeme podstatný nárast dopytov na naše služby. Ďakujeme.

Miloš Kašuba, KROS a.s.

Jirko z Webovice.sk nám výrazne pomohol pri rozbehu a zlepšovaní online marketingu. Prichádzal s kreatívnymi nápadmi, ktoré podporil zaujímavou grafikou. Aj vďaka nemu sa KROS stal známou a rešpektovanou firmou v segmente ekonomického a stavebného softvéru.

Vlastimil Kocián, KROS a.s.

Jirko sa aktívne podieľal na webdesigne a UX pre iKROS online fakturáciu. Koordinoval webovú grafiku, písal texty, podielal sa na billboardovej kampani. Aj jeho nápady prispeli k tomu, že je iKROS jednotkou v online fakturačných aplikáciách na Slovensku.

Veľmi dobrá spolupráca, ochota, neustála komunikácia s klientom. Ak si chcete dať urobiť moderný web, potrebujete ho optimalizovať, či chcete mať naozaj vkusné logo, túto firmu môžem len odporúčať.

Monika Jakubíková, Sensea.sk

Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.

Martina Paulisová, prekladateľka

Pracovali sme aj pre