SEO služby – analýza návštevnosti a analýza kľúčových slov

Zvýšte návštevnosť stránok z relevantných vyhľadávacích dopytov. Vieme, ako na to.

SEO analýza webových stránok a návštevnosti webu | Webovica.sk

SEO analýza webu

Odhalíme najväčšie prehrešky a SEO chyby na vašich stránkach a odporučíme vhodné riešenie.

Pripravíme kvalinú SEO analýzu kľúčových slov | Webovica.sk

Analýza kľúčových slov

Máte jasno v tom, aké kľúčové slová a frázy vaši zákazníci vyhľadávajú? Bez tejto analýzy iba ťažko pripravíte webové texty, ktoré budú mať vyhľadávače radi.

SEO optimalizácia, SEO služby a analýzy | Webovica.sk

On-page / Off-page optimalizácia

Poradíme vám, ako správne robiť linkbuilding, linkbaiting, content marketing alebo sociálny marketing. Používajte správne techniky a dostaňte váš web vo vyhľadávaní vyššie.

Vylepšite vaše webové stránky a e-shop?
  • prvá SEO konzultácia zadarmo

  • SEO analýza a analýza kľúčových slov vášho webu

  • garantujeme vyššie pozície na vybrané kľúčové slová a vyššiu návštevnosť

=

SEO analýza webu

Pomocou overených SEO nástrojov odhalíme tie najväčšie prehrešky a SEO chyby – v obsahu stránky, v META parametroch, nadpisoch, štruktúre webu alebo URL syntaxu stránok a popisoch obrázkov. Odporučíme vám, ako chyby opraviť, alebo ich rovno opravíme.

SEO on-page analýza webu | Webovica.sk
SEO analýza - optimalizácia kľúčových slov pre vyhľadávače | Webovica.sk

Používate tie správne kľúčové slová a frázy?

Bez analýzy klúčových slov neviete, ktoré kľúčové slová ľudia vo vašom obore vyhľadávajú najčastejšie a ktoré frázy vám pomôžu stúpať vo vyhľadávaní. Relevantné slová použité na správnych miestach na webe vám dokážu priniesť vyššiu návštevnosť úplne zadarmo. Analýzu využijete aj pri príprave reklamných kampaní, blogových článkov a celom obsahovom marketingu. Pripravíme vám kvalitnú analýzu kľúčových slov za skvelú cenu.

Linkbuilding – vytvárajte kvalitné spätné odkazy

V minulosti sa všetci hnali za stovkami spätných odkazov v najrôznejších katalógoch a portáloch. Počítali ich na stovky. Tie časy už sú preč, no práca spätných odkazov pre váš web je stále dôležitá. Namiesto desiatok registrácií v katalógoch ale potrebujete zopár kvalitných spätných odkazov na relevantných stránkach s vysokým trust rankom, ktoré súvisia s vaším oborom. Tieto odkazy vám dokážu generovať nových zákazníkov a pomôžu zlepšiť vaše pozície vo vyhľadávaní. Pripravíme vám kvalitné články a obsah a umiestnime ho na vhodné stránky.

Linkbuilding - vytváranie kvalitných spätných odkazov | Webovica.sk
Analyzujeme vašu konkurenciu na internete, SEO služby | Webovica.sk

Analýza konkurencie

Poznáte vašu konkurenciu? Určite áno, veď vám šlape na paty. A viete, ako je na tom vaša konkurencia v online svete, aké používa kľúčové slová a frázy, v čom je jej web lepší, ako komunikuje na sociálnych sieťach a ktoré stránky sa zobrazujú pred vašimi odkazmi? Je dôležité vedieť, s kým súperíte a hlavne akými zbraňami bojujete. Kvalitná analýza konkurencie vám môže ušetriť veľa peňazí, času aj nervov. Ale hlavne, ak to konkurecia robí o niečo lepšie ako vy, vždy sa z toho môžete poučiť a nastaviť veci tak, aby ste ju onedlho zasa preskočili.