SEO služby – analýza návštevnosti a analýza kľúčových slov

Zvýšte návštevnosť stránok z relevantných vyhľadávacích dopytov. Vieme, ako na to.

SEO analýza webových stránok a návštevnosti webu | Webovica.sk

SEO analýza webu

Odhalíme najväčšie prehrešky a SEO chyby na vašich stránkach a odporučíme vhodné riešenie.

Pripravíme kvalinú SEO analýzu kľúčových slov | Webovica.sk

Analýza kľúčových slov

Máte jasno v tom, aké kľúčové slová a frázy vaši zákazníci vyhľadávajú? Bez tejto analýzy iba ťažko pripravíte webové texty, ktoré budú mať vyhľadávače radi.

SEO optimalizácia, SEO služby a analýzy | Webovica.sk

On-page / Off-page optimalizácia

Poradíme vám, ako správne robiť linkbuilding, linkbaiting, content marketing alebo sociálny marketing. Používajte správne techniky a dostaňte váš web vo vyhľadávaní vyššie.

Vylepšite vaše webové stránky alebo e-shop?
  • prvá SEO konzultácia zadarmo

  • SEO analýza a analýza kľúčových slov vášho webu

  • garantujeme vyššie pozície na vybrané kľúčové slová a vyššiu návštevnosť

SEO analýza webu

Pomocou overených SEO nástrojov odhalíme tie najväčšie prehrešky a SEO chyby – v obsahu stránky, v META parametroch, nadpisoch, štruktúre webu alebo URL syntaxu stránok a popisoch obrázkov. Odporučíme vám, ako chyby opraviť, alebo ich rovno opravíme.

SEO on-page analýza webu | Webovica.sk
SEO analýza - optimalizácia kľúčových slov pre vyhľadávače | Webovica.sk

Používate tie správne kľúčové slová a frázy?

Bez analýzy klúčových slov neviete, ktoré kľúčové slová ľudia vo vašom obore vyhľadávajú najčastejšie a ktoré frázy vám pomôžu stúpať vo vyhľadávaní. Relevantné slová použité na správnych miestach na webe vám dokážu priniesť vyššiu návštevnosť úplne zadarmo. Analýzu využijete aj pri príprave reklamných kampaní, blogových článkov a celom obsahovom marketingu. Pripravíme vám kvalitnú analýzu kľúčových slov za skvelú cenu.

Linkbuilding – vytvárajte kvalitné spätné odkazy

V minulosti sa všetci hnali za stovkami spätných odkazov v najrôznejších katalógoch a portáloch. Počítali ich na stovky. Tie časy už sú preč, no práca spätných odkazov pre váš web je stále dôležitá. Namiesto desiatok registrácií v katalógoch ale potrebujete zopár kvalitných spätných odkazov na relevantných stránkach s vysokým trust rankom, ktoré súvisia s vaším oborom. Tieto odkazy vám dokážu generovať nových zákazníkov a pomôžu zlepšiť vaše pozície vo vyhľadávaní. Pripravíme vám kvalitné články a obsah a umiestnime ho na vhodné stránky.

Linkbuilding - vytváranie kvalitných spätných odkazov | Webovica.sk
Analyzujeme vašu konkurenciu na internete, SEO služby | Webovica.sk

Analýza konkurencie

Poznáte vašu konkurenciu? Určite áno, veď vám šlape na paty. A viete, ako je na tom vaša konkurencia v online svete, aké používa kľúčové slová a frázy, v čom je jej web lepší, ako komunikuje na sociálnych sieťach a ktoré stránky sa zobrazujú pred vašimi odkazmi? Je dôležité vedieť, s kým súperíte a hlavne akými zbraňami bojujete. Kvalitná analýza konkurencie vám môže ušetriť veľa peňazí, času aj nervov. Ale hlavne, ak to konkurecia robí o niečo lepšie ako vy, vždy sa z toho môžete poučiť a nastaviť veci tak, aby ste ju onedlho zasa preskočili.

Za posledný rok Webovica pomohla desiatkam firiem a živnostníkov
0
nových klientov, ktorým chutí Webovica
0
nových webov a optimalizovaných e-shopov
0+
grafických návrhov loga a bannerov
0+
vytvorených online reklám, ktoré prinášajú zákazníkov

Komu chutí Webovica?

Vladimír Ondruš
Vladimír Ondruš
2024-01-30
Super logo. Ďakujem
Mária Rovňaníková
Mária Rovňaníková
2023-11-22
V mene spoločnosti dataquest ďakujem za krásny nový web, služby Webovice určite odporúčame! Veľmi dobrá komunikácia a spolupráca od prvého kontaktu až po následnú údržbu webu a grafické služby. Ochota dodať plne funkčný web v krátkom termíne, samostatnosť a kreativita pri tvorbe, odborné usmernenie, estetika aj funkčnosť vo výsledku, profesionálny prístup a rozumné ceny. Sme veľmi spokojní a nový web od Webovice nám robí radosť!
Mare Line
Mare Line
2020-12-02
Som veľmi rad, že som sa rozhodol pre realizáciu môjho webu cez Webovica.sk Prečo ? Spolupráca , komunikácia a tvorba samotného webu , až po samotné dokončenie prebiehala veľmi rýchlo a profesionálne . Z dizajnom , funkčnosťou a prehľadnosťou som veľmi spokojný a preto by som realizáciu webových stránok určite odporúčal aj iným . MARE line s.r.o
Tomas Hvozdik
Tomas Hvozdik
2020-03-27
S tvorbou webu sme maximálne spokojní. Skvelá komunikácia, poradenstvo a všetko čo k tvorbe nového webu patri. Určite odporúčame.
Andrea Kebísek
Andrea Kebísek
2020-02-25
Odporúčam !!!! Skvelý profesionálny prístup,komunikácia na 100% . Jednoducho super 😉
Martina Paulisová
Martina Paulisová
2019-11-06
Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.
Marcel Hvozdík
Marcel Hvozdík
2019-09-16
Jirko je profík. Vyzná sa v tom čo robí. Stará sa nám o stránku.
Jaroslav Kuliška, KROS a.s.

Jirku považujem za veľmi kreatívneho a zábavného online marketéra. Má zmysel nielen pre estetično, ale aj pre láskavý humor. Vďaka tomu jeho návrhy potešia nielen oko, ale polahodia aj dušu.

Za posledné 3 roky sme menili náš web 3x. Až pri spolupráci s Webovica.sk sme našli presne to, čo sme potrebovali. Teraz máme moderný a funkčný web a evidujeme podstatný nárast dopytov na naše služby. Ďakujeme.

Miloš Kašuba, KROS a.s.

Jirko z Webovice.sk nám výrazne pomohol pri rozbehu a zlepšovaní online marketingu. Prichádzal s kreatívnymi nápadmi, ktoré podporil zaujímavou grafikou. Aj vďaka nemu sa KROS stal známou a rešpektovanou firmou v segmente ekonomického a stavebného softvéru.

Vlastimil Kocián, KROS a.s.

Jirko sa aktívne podieľal na webdesigne a UX pre iKROS online fakturáciu. Koordinoval webovú grafiku, písal texty, podielal sa na billboardovej kampani. Aj jeho nápady prispeli k tomu, že je iKROS jednotkou v online fakturačných aplikáciách na Slovensku.

Veľmi dobrá spolupráca, ochota, neustála komunikácia s klientom. Ak si chcete dať urobiť moderný web, potrebujete ho optimalizovať, či chcete mať naozaj vkusné logo, túto firmu môžem len odporúčať.

Monika Jakubíková, Sensea.sk

Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.

Martina Paulisová, prekladateľka

Pracovali sme aj pre