SEO test online – otestujte svoje webové stránky

Vyskúšajte bezplatné nástroje na test základných SEO parametrov vašich webových stránok

SEO analýza webových stránok a návštevnosti webu | Webovica.sk

SEO analýza webu

Tak čo? Ako je na tom váš web z pohľadu SEO? Máte všetko dobre nastavené? Lepšie ako konkurencia? Výborne, poďme to overiť. Vyskúšajte bezplatné online aplikácie na otestovanie desiatok základných SEO parametrov webu. Ale pozor – to je iba začiatok.

SEO analýza webu, optimalizácia webových stránok | Webovica.sk

SEO testy zadarmo

Na tejto stránke nájdete linky na bezplatné SEO aplikácie a nástroje, ktoré zanalyzujú vaše webové stránky (alebo stránky konkurencie) a pomôžu vám získať tipy na vylepšenia vášho webu. Je toho veľa, čo môžete ihneď vylepšiť, aby ste dosiahli vyššie skóre. Aj my tieto nástroje používame ako základ pri SEO analýzach webov (Webovica má 93 z 100). No, nejasajte predčasne. Ani dobré SEO skóre z týchto nástrojov vám nezaručí vysoké pozície vo vyhľadávaní. Ale  s tým vám radi  pomôžeme…

Vylepšite vaše webové stránky alebo e-shop?
  • prvá SEO konzultácia zadarmo

  • SEO analýza a analýza kľúčových slov vášho webu

  • garantujeme vyššie pozície na vybrané kľúčové slová a vyššiu návštevnosť

Vyskúšajte TOP 5 SEO bezplatných nástrojov pre lepší web

Objavte základné a technické SEO chyby na vašich webových stránkach jednoducho pomocou týchto bezplatných SEO testov. Je to jednoduché – stačí na danej stránke adresu vášho webu, ktorý chcete testovať.

1) SEO SiteCheckup

100 základných SEO testov, ktoré preveria váš web od základných seo nastavení, cez rýchlosť a technickú stránku až po zabezpečenie a responzivitu.

2) SEO Analyser od Nail Patera

Neil Patel je uznávaný SEO odborník a na svojom webe ponúka bezplatný nástroj pre analýzu vášho webu. Vyskúšajte zadať svoju doménu a zistite, či prejdete všetkými SEO testami?

3) META TAG Analyser – analýza META tagov na webe

Preverí, či máte na webe správne nastavené META TAGY a kľúčové slová, ktoré čítajú vyhľadávače a vyhľadávacie roboty.

4) The Web Checker

Otestuje váš web pomocou 28 najdôležitejších SEO metrík a ukáže, či ich máte nastavené správne.

5) Woorank.com

Seo audit vášho webu, ktorý obsahuje desiatky základných testov pre optimalizáciu vašich stránok.

Ako ste dopadli? Potrebujete vylepšiť vaše SEO skóre?
Za posledný rok Webovica pomohla desiatkam firiem a živnostníkov
0
nových klientov, ktorým chutí Webovica
0
nových webov a optimalizovaných e-shopov
0+
grafických návrhov loga a bannerov
0+
vytvorených online reklám, ktoré prinášajú zákazníkov

Komu chutí Webovica?

Vladimír Ondruš
Vladimír Ondruš
2024-01-30
Super logo. Ďakujem
Mária Rovňaníková
Mária Rovňaníková
2023-11-22
V mene spoločnosti dataquest ďakujem za krásny nový web, služby Webovice určite odporúčame! Veľmi dobrá komunikácia a spolupráca od prvého kontaktu až po následnú údržbu webu a grafické služby. Ochota dodať plne funkčný web v krátkom termíne, samostatnosť a kreativita pri tvorbe, odborné usmernenie, estetika aj funkčnosť vo výsledku, profesionálny prístup a rozumné ceny. Sme veľmi spokojní a nový web od Webovice nám robí radosť!
Mare Line
Mare Line
2020-12-02
Som veľmi rad, že som sa rozhodol pre realizáciu môjho webu cez Webovica.sk Prečo ? Spolupráca , komunikácia a tvorba samotného webu , až po samotné dokončenie prebiehala veľmi rýchlo a profesionálne . Z dizajnom , funkčnosťou a prehľadnosťou som veľmi spokojný a preto by som realizáciu webových stránok určite odporúčal aj iným . MARE line s.r.o
Tomas Hvozdik
Tomas Hvozdik
2020-03-27
S tvorbou webu sme maximálne spokojní. Skvelá komunikácia, poradenstvo a všetko čo k tvorbe nového webu patri. Určite odporúčame.
Andrea Kebísek
Andrea Kebísek
2020-02-25
Odporúčam !!!! Skvelý profesionálny prístup,komunikácia na 100% . Jednoducho super 😉
Martina Paulisová
Martina Paulisová
2019-11-06
Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.
Marcel Hvozdík
Marcel Hvozdík
2019-09-16
Jirko je profík. Vyzná sa v tom čo robí. Stará sa nám o stránku.
Jaroslav Kuliška, KROS a.s.

Jirku považujem za veľmi kreatívneho a zábavného online marketéra. Má zmysel nielen pre estetično, ale aj pre láskavý humor. Vďaka tomu jeho návrhy potešia nielen oko, ale polahodia aj dušu.

Za posledné 3 roky sme menili náš web 3x. Až pri spolupráci s Webovica.sk sme našli presne to, čo sme potrebovali. Teraz máme moderný a funkčný web a evidujeme podstatný nárast dopytov na naše služby. Ďakujeme.

Miloš Kašuba, KROS a.s.

Jirko z Webovice.sk nám výrazne pomohol pri rozbehu a zlepšovaní online marketingu. Prichádzal s kreatívnymi nápadmi, ktoré podporil zaujímavou grafikou. Aj vďaka nemu sa KROS stal známou a rešpektovanou firmou v segmente ekonomického a stavebného softvéru.

Vlastimil Kocián, KROS a.s.

Jirko sa aktívne podieľal na webdesigne a UX pre iKROS online fakturáciu. Koordinoval webovú grafiku, písal texty, podielal sa na billboardovej kampani. Aj jeho nápady prispeli k tomu, že je iKROS jednotkou v online fakturačných aplikáciách na Slovensku.

Veľmi dobrá spolupráca, ochota, neustála komunikácia s klientom. Ak si chcete dať urobiť moderný web, potrebujete ho optimalizovať, či chcete mať naozaj vkusné logo, túto firmu môžem len odporúčať.

Monika Jakubíková, Sensea.sk

Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.

Martina Paulisová, prekladateľka

Pracovali sme aj pre