Tvorba loga, návrh loga a všetko, čo k logu potrebujete

Vytvoríme vám moderné logo firmy, webu alebo e-shopu

Poznáte to predsa sami. Stačí jeden pohľad na logo známej firmy a už sa vám v hlave vybavia pocity, ktoré sú so značkou spojené. A presne to isté môžete zažiť s vašim logom. Pripravíme vám grafický návrh loga, ktoré si vaši zákazníci ľahko zapamätajú a bude v nich navodzovať príjemne myšlienky.

Tvorba firemného loga

Tvorba loga firmy rýchlo

Vaša firma si zaslúži pekné, moderné a nadčasové logo, ktoré okamžite odovzdá posolstvo o vašom biznise aj to, že ste v ňom najlepší. Vytvoríme vám ho za skvelú cenu.

Loga pre weby, firmy a e-shopy | Webovica.sk

Nové logo pre web a e-shop

Nezáleží či ste malá firma, začínate s podnikaním, máte e-shop alebo súkromnú webstránku. Zaslúžite si pekné logo, podľa ktorého vás zákazníci okamžite spoznajú. Prebuďte v nich pozitívne pocity a naštartuje vašu značku.

Vytvoríme vám nové logo lacno | Webovica.sk

Tvorba loga kreatívne

Dobre vieme, že správne logo musí byť jednoduché, oku lahodiace, zapamätateľné a nadčasové. Vytvorenie loga je kreatívna hra. Poznáme pravidlá a máme úžasný ťah na bránu.

Chcete nové logo?
  • pekné a moderné logo pre firmu, web, e-shop, blog
  • za výbornú cenu od 129 €

  • rýchlo a bez starostí

Tvorba loga je hra. Ako vytvoríme vaše nové logo?

Môžete nám povedať vašu predstavu, čo by malo logo obsahovať, alebo to nechať na nás. Navrhneme vhodné písmo, štýl aj slogan. Poradíme najlepšiu kombináciu farieb, aby bol výsledok jednoducho skvelý. Do vytvorenia loga dávame všetku našu kreativitu a nápady.

Pošleme vám grafické návrhy loga na schválenie. Keď si z nich vyberiete, dokončíme logo podľa vašich požiadaviek. Celé to zvládneme už za 2-3 dni, keď ide elektrika. ;-) Ak nepôjde, okamžite zapíname generátor.

Nové logo pripravíme v rastrových (.jpg, .png) aj vektorových formátoch (.ai, .eps), takže ho okamžite môžete použiť na webe aj v tlači.

Grafický redizajn loga

Nepáči sa vám už vaše staré logo? Niekedy stačí iba drobná omladzovacia kúra – zmeniť písmo, tu zaobliť, tu zväčšiť a máte nové pekné logo, za ktoré sa už nemusíte hanbiť. Pomôžeme vám aj s tým a vášmu starému logu dodáme šťavu, šmrnc a eleganciu.

Ochutnajte návrh loga od Webovice

Pozrite si niektoré logá, ktoré sme za posledné 2 roky vytvorili pre firmy, weby a e-shopy našich klientov.

Komu chutí Webovica?

Vladimír Ondruš
Vladimír Ondruš
2024-01-30
Super logo. Ďakujem
Mária Rovňaníková
Mária Rovňaníková
2023-11-22
V mene spoločnosti dataquest ďakujem za krásny nový web, služby Webovice určite odporúčame! Veľmi dobrá komunikácia a spolupráca od prvého kontaktu až po následnú údržbu webu a grafické služby. Ochota dodať plne funkčný web v krátkom termíne, samostatnosť a kreativita pri tvorbe, odborné usmernenie, estetika aj funkčnosť vo výsledku, profesionálny prístup a rozumné ceny. Sme veľmi spokojní a nový web od Webovice nám robí radosť!
Mare Line
Mare Line
2020-12-02
Som veľmi rad, že som sa rozhodol pre realizáciu môjho webu cez Webovica.sk Prečo ? Spolupráca , komunikácia a tvorba samotného webu , až po samotné dokončenie prebiehala veľmi rýchlo a profesionálne . Z dizajnom , funkčnosťou a prehľadnosťou som veľmi spokojný a preto by som realizáciu webových stránok určite odporúčal aj iným . MARE line s.r.o
Tomas Hvozdik
Tomas Hvozdik
2020-03-27
S tvorbou webu sme maximálne spokojní. Skvelá komunikácia, poradenstvo a všetko čo k tvorbe nového webu patri. Určite odporúčame.
Andrea Kebísek
Andrea Kebísek
2020-02-25
Odporúčam !!!! Skvelý profesionálny prístup,komunikácia na 100% . Jednoducho super 😉
Martina Paulisová
Martina Paulisová
2019-11-06
Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.
Marcel Hvozdík
Marcel Hvozdík
2019-09-16
Jirko je profík. Vyzná sa v tom čo robí. Stará sa nám o stránku.
Jaroslav Kuliška, KROS a.s.

Jirku považujem za veľmi kreatívneho a zábavného online marketéra. Má zmysel nielen pre estetično, ale aj pre láskavý humor. Vďaka tomu jeho návrhy potešia nielen oko, ale polahodia aj dušu.

Za posledné 3 roky sme menili náš web 3x. Až pri spolupráci s Webovica.sk sme našli presne to, čo sme potrebovali. Teraz máme moderný a funkčný web a evidujeme podstatný nárast dopytov na naše služby. Ďakujeme.

Miloš Kašuba, KROS a.s.

Jirko z Webovice.sk nám výrazne pomohol pri rozbehu a zlepšovaní online marketingu. Prichádzal s kreatívnymi nápadmi, ktoré podporil zaujímavou grafikou. Aj vďaka nemu sa KROS stal známou a rešpektovanou firmou v segmente ekonomického a stavebného softvéru.

Vlastimil Kocián, KROS a.s.

Jirko sa aktívne podieľal na webdesigne a UX pre iKROS online fakturáciu. Koordinoval webovú grafiku, písal texty, podielal sa na billboardovej kampani. Aj jeho nápady prispeli k tomu, že je iKROS jednotkou v online fakturačných aplikáciách na Slovensku.

Veľmi dobrá spolupráca, ochota, neustála komunikácia s klientom. Ak si chcete dať urobiť moderný web, potrebujete ho optimalizovať, či chcete mať naozaj vkusné logo, túto firmu môžem len odporúčať.

Monika Jakubíková, Sensea.sk

Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.

Martina Paulisová, prekladateľka

Pracovali sme aj pre