Web design, tvorba web stránok – Kysucké Nové Mesto a okolie

Ak ste z Kysuckého Nového Mesta, vytvoríme vám nové webové stránky rýchlo a za férovú cenu.
Pretože aj Webovica je z Kysúc.

Webdesign a tvorba webových stránok Kysucké Nové Mesto a okolie | Webovica.sk

Sme z Kysúc a sme Vám blízko

Spolu to zvládneme. Ak ste z okolia Žiliny, Kysuckého Nového Mesta alebo Čadce, je to skvelé. Všetko okolo vášho webu môžeme konzultovať osobne.

Spolupracujeme rýchlo a spoľahlivo | Webovica.sk

Maximálne rýchla spolupráca

Ušetríme množstvo času, keď budeme návrh webu konzultovať osobne. Lepšie si vysvetlíme všetky vaše požiadavky a námety. Radi prídeme za vami.

Spojíme sa s vami online | Webovica.sk

Spojíme sa online

Konzultácie k webu samozrejme môžu prebiehať aj telefonicky alebo cez skype. Všetko sa dá.

Ochutnajte Webovicu zadarmo!
  • Bezplatne poradíme
    Stačí sa opýtať. Nezáväzne.

  • Nič neriskujete
    Cenová ponuka je vždy zadarmo.

  • Držíme slovo
    Na čom sa dohodneme, to platí.

Ak ste živnostník alebo malá firma z Kysuckého Nového Mesta a okolia?

Skvelé, môžeme na vašom webe spolupracovať naozaj intenzívne. Keďže to k sebe máme blízko, budeme komunikovať osobne a spoluprácu rozbehneme na plné obrátky. Nový web tak môžete mať za 1-2 týždne. Pozrite si ako robíme weby, naše referencie a cenník tvorby webových stránok.

Tvorba webových stránok – začneme štuktúrou webu

Na základe analýzy kľúčových slov, konkurencie a vašich námetov odporučíme, ako má vyzerať menu, produktová stránka, objednávka aj cenník. Všetky časti webu zladíme dokopy, aby boli zrozumiteľné a pochopiteľné. Navrhneme vám prehľadnú webovú štruktúru stránok, aby sa na nich návštevníci rýchlo zorientovali.

Vytvoríme vám atraktívne a moderné webové stránky | Webovica.sk
Pripravíme vám atratkívnu webovú grafiku a online banery | Webovica.sk

Moderný webdesign

Napumpujeme váš nový web atraktívnou webovou grafiku, bannermi, fotkami, tlačidlami. Jednotlivé časti do sebe budú zapadať ako skadačka a budú plniť to, čo potrebujete.

Napíšeme vám webové texty a pripravíme obsah stránok

Máte svoje texty na web? Skvelé. Použijeme ich, upravíme a nahodíme. Ak ich nemáte, napíšeme vám ich. Môžete sa spoľahnúť, že texty budú SEO friendly – teda optimalizované pre vyhľadávače, aby vás ľudia rýchlejšie našli.

Pripravíme kvalitné webové texty a web copywriting | Webovica.sk
SEO analýza - optimalizácia kľúčových slov pre vyhľadávače | Webovica.sk

Naštarujeme váš web

Až bude web hotový pošleme ho do sveta. Zaregistrujeme nový web do najdôležitejších vyhľadávačov a katalógov na Slovensku. Rozbehneme SEO servis, pripravíme online reklamné kampane a privedieme na váš web nových zákazníkov.

Spustením webu to nekončí

Váš web je ako malé dieťa. Treba sa oň starať s láskou. Dopriavať mu pravidelne kvalitný obsah, budovať spätné odkazy, propagovať na sociálnych sieťach a testovať a vyhodnocovať návštevnosť. A s tým vám vieme pomôcť. Veď je to predsa aj naše dieťa. A my sa o svoje deti staráme, kým poriadne nevyrastú.

Pripravíme vám kvalitný online marketing | Webovica.sk

Objavte pekné a moderné weby od Webovice

Pozrite si webové stránky, ktoré sme v poslednej dobe vytvorili.
Chcete aj vy nový web, ktorý bude vizuálne zaujímavý a zároveň optimalizovaný pre vyhľadávače?

Komu chutí Webovica?

Vladimír Ondruš
Vladimír Ondruš
2024-01-30
Super logo. Ďakujem
Mária Rovňaníková
Mária Rovňaníková
2023-11-22
V mene spoločnosti dataquest ďakujem za krásny nový web, služby Webovice určite odporúčame! Veľmi dobrá komunikácia a spolupráca od prvého kontaktu až po následnú údržbu webu a grafické služby. Ochota dodať plne funkčný web v krátkom termíne, samostatnosť a kreativita pri tvorbe, odborné usmernenie, estetika aj funkčnosť vo výsledku, profesionálny prístup a rozumné ceny. Sme veľmi spokojní a nový web od Webovice nám robí radosť!
Mare Line
Mare Line
2020-12-02
Som veľmi rad, že som sa rozhodol pre realizáciu môjho webu cez Webovica.sk Prečo ? Spolupráca , komunikácia a tvorba samotného webu , až po samotné dokončenie prebiehala veľmi rýchlo a profesionálne . Z dizajnom , funkčnosťou a prehľadnosťou som veľmi spokojný a preto by som realizáciu webových stránok určite odporúčal aj iným . MARE line s.r.o
Tomas Hvozdik
Tomas Hvozdik
2020-03-27
S tvorbou webu sme maximálne spokojní. Skvelá komunikácia, poradenstvo a všetko čo k tvorbe nového webu patri. Určite odporúčame.
Andrea Kebísek
Andrea Kebísek
2020-02-25
Odporúčam !!!! Skvelý profesionálny prístup,komunikácia na 100% . Jednoducho super 😉
Martina Paulisová
Martina Paulisová
2019-11-06
Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.
Marcel Hvozdík
Marcel Hvozdík
2019-09-16
Jirko je profík. Vyzná sa v tom čo robí. Stará sa nám o stránku.
Jaroslav Kuliška, KROS a.s.

Jirku považujem za veľmi kreatívneho a zábavného online marketéra. Má zmysel nielen pre estetično, ale aj pre láskavý humor. Vďaka tomu jeho návrhy potešia nielen oko, ale polahodia aj dušu.

Za posledné 3 roky sme menili náš web 3x. Až pri spolupráci s Webovica.sk sme našli presne to, čo sme potrebovali. Teraz máme moderný a funkčný web a evidujeme podstatný nárast dopytov na naše služby. Ďakujeme.

Miloš Kašuba, KROS a.s.

Jirko z Webovice.sk nám výrazne pomohol pri rozbehu a zlepšovaní online marketingu. Prichádzal s kreatívnymi nápadmi, ktoré podporil zaujímavou grafikou. Aj vďaka nemu sa KROS stal známou a rešpektovanou firmou v segmente ekonomického a stavebného softvéru.

Vlastimil Kocián, KROS a.s.

Jirko sa aktívne podieľal na webdesigne a UX pre iKROS online fakturáciu. Koordinoval webovú grafiku, písal texty, podielal sa na billboardovej kampani. Aj jeho nápady prispeli k tomu, že je iKROS jednotkou v online fakturačných aplikáciách na Slovensku.

Veľmi dobrá spolupráca, ochota, neustála komunikácia s klientom. Ak si chcete dať urobiť moderný web, potrebujete ho optimalizovať, či chcete mať naozaj vkusné logo, túto firmu môžem len odporúčať.

Monika Jakubíková, Sensea.sk

Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.

Martina Paulisová, prekladateľka

Pracovali sme aj pre