SEO 2017-10-04T15:36:24+00:00

SEO servis a SEO optimalizícia webu

Začnite robiť SEO správne, aj keď nie ste SEO guru

Napíšeme vám kvalitné texty pre váš web | Webovica.sk

Optimalizácia stránok

Čo nie je optimalizované nenájde ani Google ani vaši zákazníci. Nechcete predsa, aby váš web skončil na chvoste vyhľadávania.

Vytvoríme vám kvalitný obsah webu, web copywriting | Webovica.sk

SEO analýza webu

Aké sú vaše silné kľúčové slová? A máte ich na webe na správnych miestach? Ak nie, prichádzate o veľa.

Písanie PR článov, blogových príspevkov pre weby | Webovica.sk

SEO služby

Používajte praktické techniky a dostaňte váš web vo vyhľadávaní vyššie. Nebude to hneď, ale dôležité je začať.

Máte webové stránky, ktoré sú zapatrošené, že ich ani strýko Google nenájde?

Neviete, ako spropagovať web a dostať sa na vyššie pozície vo vyhľadávaní?

Chcete viac návštevníkov z organického vyhľadávania?

Ak nemáte stránky optimalizované pre vyhľadávače, je najvyšší čas to zmeniť.

Chcete optimalizovať web pre vyhľadávače?
šipka | Webovica.sk

Len 4x kliknite a pozrieme sa na to.

Nezáväzne. Zadarmo.

SEO – optimalizácia pre vyhľadávače

SEO služby (z anglického Search Engine Optimization) sú praktické techniky a úpravy webu, ktoré majú za cieľ jediné – lepšiu viditeľnosť vášho webu pre vyhľadávače. Vaše webové stránky sa budú zobrazovať na vyšších pozíciách a vďaka tomu získate viac návštevníkov z organického vyhľadávania.

Aby váš web návštevníci jednoduchšie našli, potrebujete je kvalitné a efektívne SEO.

SEO analýza - optimalizácia kľúčových slov pre vyhľadávače | Webovica.sk
SEO služby - analýza webu | Webovica.sk

SEO zázraky do 3 dní? To vám povedali?

SEO nie je magická formula, ktorú vyslovíte a druhý deň budete na prvom mieste v Googli. Takto to nefunguje a takto sa ani SEO nerobí. Optimalizácia pre vyhľadávače je dlhodobý proces, ktorý v sebe zahŕňa kopu mravčej práce, analýz a úprav. Niektoré výsledky budú merateľné a viditeľné už o pár dní, no väčšinou to chce dlhší čas, ak chcete optimalizáciu robiť správne a má prinášať dlhodobé  výsledky.

Základom je kvalitná vstupná analýza celého webu, jeho štruktúry, kľúčových slov pre jednotlivé produkty a služby a ich vhodné zakomponovanie v obsahu webu

Ako funguje on-page SEO

Analýza webu

Pomocou viacerých SEO nástrojov odhalíme najväčšie prehrešky a SEO chyby – v meta parametroch, popisoch stránky, H1/H2 nadpisoch, štruktúre webu a štruktúre URL, obrázkoch a ďalších častiach webu a navrhneme ako ich opraviť.

Analýza kľúčových slov

Jedna na z najdôležitejších častí optimalizácie. Potrebujete mať jasno v tom, ktoré kľúčové slová a frázy popisujú vaše produkty a služby a ako vaši návštevníci vyhľadávajú na internete. Bez analýzy kľúčových slov nejde SEO vlak. Iba na jej základe dokážete vytvárať ďalší obsah webu, štruktúru stránok, články, blogové príspevky alebo videá. To, že kľúčové slová je potrebné používať v nadpisoch, meta parametroch stránok alebo popisoch obrázkov, snáď ani nemusíme pripomínať.

SEO on-page analýza webu | Webovica.sk
SEO analýza vašich webových stránok | Webovica.sk

Ako funguje Off-page SEO

Linkbuilding – tvorba kvalitných spätných odkazov

V minulosti sa majitelia webu hnali za kvantitou spätných odkazov. Čím viac, tým lepšie, však? Toto už teraz neplatí. Zmenou vyhľadávacích algoritmov došlo k tomu, že nie sú dôležité počty, ale kvalita a page rank stránok, ktoré na vás odkazujú. Prax ukazuje, že desiatky registrácií v katalógoch nepomôžu vášmu webu tak, ako zopár kvalitných spätných odkazov na relevantných stránkach, ktoré majú vysoký trust rank a sú špičkou vo vašom obore. Tieto linky vám prinesú kvalitnejších zákazníkov a pomôžu zlepšiť vaše SEO skóre. Získajte kvalitné spätné odkazy.

Analýza konkurencie

Ako je na tom vaša konkurencia, aké používa kľúčové slová a frázy, ako má urobený web, ktoré stránky sa zobrazujú pred vašimi odkazmi? Je dôležité vedieť, s kým súperíte a akými zbraňami bojujete. Kvalitná analýza konkurencie vám môže ušetriť veľa peňazí a času. Navyše, ak to konkurecia robí dobre, vždy sa z toho môžete poučiť a …. urobiť to lepšie.

Chcete zlepšiť vaše SEO?
šipka | Webovica.sk

Len 4x kliknite a pozrieme sa na to.

Nezáväzne. Zadarmo.