SEO služby a SEO servis pre weby a e-shopy

Začnite robiť SEO správne. Získate viac návštevníkov aj zákazníkov

Napíšeme vám kvalitné texty pre váš web | Webovica.sk

Optimalizácia stránok

Čo nie je optimalizované nenájde ani Google ani vaši zákazníci. Nechcete predsa, aby váš web skončil až na chvoste vyhľadávania. Kto nie je na prvej stránke vyhľadávania, ako keby nebol. Buďte si istí, že vaša konkurencia už tam je.

Vytvoríme vám kvalitný obsah webu, web copywriting | Webovica.sk

SEO analýza webových stránok

Aké sú vaše silné kľúčové slová? A máte ich na webe na správnych miestach? Ak nie, prichádzate o veľa. Pomocou analýzy kľúčových slov nájdeme slová a fráze, ktoré vaši zákazníci vyhľadávajú a pre tie budeme optimalizovať obsah vašich stránok. Inak to nefunguje.

Písanie PR článov, blogových príspevkov pre weby | Webovica.sk

SEO služby za férovú cenu

Používajte overené White SEO techniky a dostaňte váš web vo vyhľadávaní vyššie. Optimalizácia web stránok je beh na dlhý čas, aj ju chcete robiť správne. Nečakajte zázraky do 3 dní. Výsledky nebudú ihneď, ale dôležité je začať optimalizáciu, pretože vaša konkurencia nespí.

Prečo začať so SEO analýzami webových stránok?
  • Máte webové stránky, ktoré sú na 20+ mieste vo vyhľadávaní?

  • Platíte vysoké sumy za online kampane, aby vám doviedli návštevníkov?

  • Chcete viac zákazníkov z organického vyhľadávania?

  • Konkurencia je na lepších pozíciach ako vy?

Vylepšite vaše webové stránky alebo e-shop?
  • prvá SEO konzultácia zadarmo

  • SEO analýza a analýza kľúčových slov vášho webu

  • garantujeme vyššie pozície na vybrané kľúčové slová a vyššiu návštevnosť

SEO = optimalizácia pre vyhľadávače

SEO služby (z anglického Search Engine Optimization) sú praktické techniky a úpravy webu, ktoré majú za cieľ jediné – lepšiu viditeľnosť vášho webu pre vyhľadávače. Vaše webové stránky sa budú zobrazovať na vyšších pozíciách a vďaka tomu získate viac návštevníkov z organického vyhľadávania.

Aby váš web návštevníci jednoduchšie našli, potrebujete je kvalitné a efektívne SEO.

SEO analýza - optimalizácia kľúčových slov pre vyhľadávače | Webovica.sk
SEO služby - analýza webu | Webovica.sk

SEO zázraky do 3 dní? To vám povedali?

SEO nie je magická formula, ktorú vyslovíte a druhý deň budete na prvom mieste v Googli. Takto to nefunguje a takto sa ani SEO nerobí. Optimalizácia pre vyhľadávače je dlhodobý proces, ktorý v sebe zahŕňa kopu mravčej práce, analýz a úprav. Niektoré výsledky budú merateľné a viditeľné už o pár dní, no väčšinou to chce dlhší čas, ak chcete optimalizáciu robiť správne a má prinášať dlhodobé  výsledky.

Základom je kvalitná vstupná analýza celého webu, jeho štruktúry, kľúčových slov pre jednotlivé produkty a služby a ich vhodné zakomponovanie v obsahu webu

Ako funguje on-page SEO?

Analýza webu

Pomocou viacerých SEO nástrojov odhalíme najväčšie prehrešky a SEO chyby – v meta parametroch, popisoch stránky, H1/H2 nadpisoch, štruktúre webu a štruktúre URL, obrázkoch a ďalších častiach webu a navrhneme ako ich opraviť.

Analýza kľúčových slov

Jedna na z najdôležitejších častí optimalizácie. Potrebujete mať jasno v tom, ktoré kľúčové slová a frázy popisujú vaše produkty a služby a ako vaši návštevníci vyhľadávajú na internete. Bez analýzy kľúčových slov nejde SEO vlak. Iba na jej základe dokážete vytvárať ďalší obsah webu, štruktúru stránok, články, blogové príspevky alebo videá. To, že kľúčové slová je potrebné používať v nadpisoch, meta parametroch stránok alebo popisoch obrázkov, snáď ani nemusíme pripomínať.

SEO on-page analýza webu | Webovica.sk
SEO analýza vašich webových stránok | Webovica.sk

Ako funguje Off-page SEO?

Linkbuilding – tvorba kvalitných spätných odkazov

V minulosti sa majitelia webu hnali za kvantitou spätných odkazov. Čím viac, tým lepšie, však? Toto už teraz neplatí. Zmenou vyhľadávacích algoritmov došlo k tomu, že nie sú dôležité počty, ale kvalita a page rank stránok, ktoré na vás odkazujú. Prax ukazuje, že desiatky registrácií v katalógoch nepomôžu vášmu webu tak, ako zopár kvalitných spätných odkazov na relevantných stránkach, ktoré majú vysoký trust rank a sú špičkou vo vašom obore. Tieto linky vám prinesú kvalitnejších zákazníkov a pomôžu zlepšiť vaše SEO skóre. Získajte kvalitné spätné odkazy.

Analýza konkurencie

Ako je na tom vaša konkurencia, aké používa kľúčové slová a frázy, ako má urobený web, ktoré stránky sa zobrazujú pred vašimi odkazmi? Je dôležité vedieť, s kým súperíte a akými zbraňami bojujete. Kvalitná analýza konkurencie vám môže ušetriť veľa peňazí a času. Navyše, ak to konkurencia robí dobre, vždy sa z toho môžete poučiť a …. urobiť to lepšie.

Za posledný rok Webovica pomohla desiatkam firiem a živnostníkov
0
nových klientov, ktorým chutí Webovica
0
nových webov a optimalizovaných e-shopov
0+
grafických návrhov loga a bannerov
0+
vytvorených online reklám, ktoré prinášajú zákazníkov

Komu chutí Webovica?

Vladimír Ondruš
Vladimír Ondruš
2024-01-30
Super logo. Ďakujem
Mária Rovňaníková
Mária Rovňaníková
2023-11-22
V mene spoločnosti dataquest ďakujem za krásny nový web, služby Webovice určite odporúčame! Veľmi dobrá komunikácia a spolupráca od prvého kontaktu až po následnú údržbu webu a grafické služby. Ochota dodať plne funkčný web v krátkom termíne, samostatnosť a kreativita pri tvorbe, odborné usmernenie, estetika aj funkčnosť vo výsledku, profesionálny prístup a rozumné ceny. Sme veľmi spokojní a nový web od Webovice nám robí radosť!
Mare Line
Mare Line
2020-12-02
Som veľmi rad, že som sa rozhodol pre realizáciu môjho webu cez Webovica.sk Prečo ? Spolupráca , komunikácia a tvorba samotného webu , až po samotné dokončenie prebiehala veľmi rýchlo a profesionálne . Z dizajnom , funkčnosťou a prehľadnosťou som veľmi spokojný a preto by som realizáciu webových stránok určite odporúčal aj iným . MARE line s.r.o
Tomas Hvozdik
Tomas Hvozdik
2020-03-27
S tvorbou webu sme maximálne spokojní. Skvelá komunikácia, poradenstvo a všetko čo k tvorbe nového webu patri. Určite odporúčame.
Andrea Kebísek
Andrea Kebísek
2020-02-25
Odporúčam !!!! Skvelý profesionálny prístup,komunikácia na 100% . Jednoducho super 😉
Martina Paulisová
Martina Paulisová
2019-11-06
Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.
Marcel Hvozdík
Marcel Hvozdík
2019-09-16
Jirko je profík. Vyzná sa v tom čo robí. Stará sa nám o stránku.
Jaroslav Kuliška, KROS a.s.

Jirku považujem za veľmi kreatívneho a zábavného online marketéra. Má zmysel nielen pre estetično, ale aj pre láskavý humor. Vďaka tomu jeho návrhy potešia nielen oko, ale polahodia aj dušu.

Za posledné 3 roky sme menili náš web 3x. Až pri spolupráci s Webovica.sk sme našli presne to, čo sme potrebovali. Teraz máme moderný a funkčný web a evidujeme podstatný nárast dopytov na naše služby. Ďakujeme.

Miloš Kašuba, KROS a.s.

Jirko z Webovice.sk nám výrazne pomohol pri rozbehu a zlepšovaní online marketingu. Prichádzal s kreatívnymi nápadmi, ktoré podporil zaujímavou grafikou. Aj vďaka nemu sa KROS stal známou a rešpektovanou firmou v segmente ekonomického a stavebného softvéru.

Vlastimil Kocián, KROS a.s.

Jirko sa aktívne podieľal na webdesigne a UX pre iKROS online fakturáciu. Koordinoval webovú grafiku, písal texty, podielal sa na billboardovej kampani. Aj jeho nápady prispeli k tomu, že je iKROS jednotkou v online fakturačných aplikáciách na Slovensku.

Veľmi dobrá spolupráca, ochota, neustála komunikácia s klientom. Ak si chcete dať urobiť moderný web, potrebujete ho optimalizovať, či chcete mať naozaj vkusné logo, túto firmu môžem len odporúčať.

Monika Jakubíková, Sensea.sk

Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.

Martina Paulisová, prekladateľka

Pracovali sme aj pre