Grafické práce a služby od Webovice

Pripravíme vám grafický návrh letáka, baneru, pozvánky. Verte, že bude radosť ich čítať.

Vytvoríme vizitky, banery, letáky, firemnú identitu | Webovica.sk

Od vizitky, cez leták až po billboard

Keď máte pekné logo, je čas sa vrhnúť na ďalšie grafické materiály a podporiť svoj biznis. Pripravíme vám vizitky, ktoré sa nemusíte báť nechať u klienta. Navrhneme kompletnú firemnú identitu – hlavičkový papier, dizajn manuál, potlač obálok a všetky tie veci okolo. Vytvoríme reklamné letáky, ktorým sa nebude chcieť do koša.

Atraktívne návrhy billboardov a citylightov | Webovica.sk

Grafický návrh billboardu

Máte len 3 sekundy, aby ste si prečítali a pochopili všetko potrebné. Tak by mal vypadať správny, fungujúci billboard. Jasný, stručný, čitateľný, no stále pútavý a vizuálne zaujímavý. Stručne povedané, neprehliadnuteľný. Pracovali sme na viac ako 10 billboardových kampaniach pre firmu KROS, takže vieme, ako majú billboardy vyzerať. A presne také vám aj pripravíme.

Ochutnajte Webovicu zadarmo!
  • Bezplatne poradíme
    Stačí sa opýtať. Nezáväzne.

  • Nič neriskujete
    Cenová ponuka je vždy zadarmo.

  • Držíme slovo
    Na čom sa dohodneme, to platí.

Pozrite si letáky a billboardy, ktoré sme pripravili:

A je toho oveľa viac. Mrknite na naše referencie a portólio.

Komu chutí Webovica?

Jaroslav Kuliška, KROS a.s.

Jirku považujem za veľmi kreatívneho a zábavného online marketéra. Má zmysel nielen pre estetično, ale aj pre láskavý humor. Vďaka tomu jeho návrhy potešia nielen oko, ale polahodia aj dušu.

Jirko je profík. Vyzná sa v tom čo robí. Stará sa nám o stránku.

Za posledné 3 roky sme menili náš web 3x. Až pri spolupráci s Webovica.sk sme našli presne to, čo sme potrebovali. Teraz máme moderný a funkčný web a evidujeme podstatný nárast dopytov na naše služby. Ďakujeme.

Miloš Kašuba, KROS a.s.

Jirko z Webovice.sk nám výrazne pomohol pri rozbehu a zlepšovaní online marketingu. Prichádzal s kreatívnymi nápadmi, ktoré podporil zaujímavou grafikou. Aj vďaka nemu sa KROS stal známou a rešpektovanou firmou v segmente ekonomického a stavebného softvéru.

Vlastimil Kocián, KROS a.s.

Jirko sa aktívne podieľal na webdesigne a UX pre iKROS online fakturáciu. Koordinoval webovú grafiku, písal texty, podielal sa na billboardovej kampani. Aj jeho nápady prispeli k tomu, že je iKROS jednotkou v online fakturačných aplikáciách na Slovensku.

Veľmi dobrá spolupráca, ochota, neustála komunikácia s klientom. Ak si chcete dať urobiť moderný web, potrebujete ho optimalizovať, či chcete mať naozaj vkusné logo, túto firmu môžem len odporúčať.

Monika Jakubíková, Sensea.sk

Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.

Martina Paulisová, prekladateľka

Pracovali sme aj pre