Tvorba web stránok Čadca, web dizajn Čadca a okolie

Vytvoríme vám moderné webové stránky pre vašu firmu z Čadce lacno a rýchlo. Sme z KNM a máme to k vám blízko.

Tvoríme webové stránky pre malé firmy a živnostníkov | Webovica.sk

Tvorba web stránok Čadca

Tvoríme moderné web stránky pre firmy a živnostníkov z Čadce. Sme z Kysuckého Nového Mesta a do Čadce to máme blízko. Ak ste živnostník alebo malá firma z Čadce a okolia, vytvoríme vám nový web, vylepšíme webové stránky alebo pomôžeme s online marketingom.

Webdesign a vytvorenie webovej stránky lacno | Webovica.sk

Tvorba web stránok lacno

Nový web vám dokážeme pripraviť za férovú cenu. Nebudeme požadovať platby za drahé programátorské úpravy a dizajnové vychytávky. Ak chcete menší web, nepotrebujete ich. Použijeme overené responzívne šablóny a riešenia, ktoré vám ušetria desiatky eur. Ušetrite na novom webe desiatky eur.

Vytvoríme vám atraktívnu webovú grafiku a vizuálne prvky | Webovica.sk

Webové stránky pre firmy z Čadce

Vaša firma si zaslúži pekné a moderné stránky. Vytvoríme vám webové stránky, aby vás našli nielen návštevníci z Čadce a okolia, ale zákazníci po celom Slovensku. Robíme kompletné SEO služby a optimalizáciu pre vyhľadávače. Dostaneme váš web na vyššie pozícii v Googli.

Vylepšite vaše webové stránky alebo e-shop?
 • prvá SEO konzultácia zadarmo

 • SEO analýza a analýza kľúčových slov vášho webu

 • garantujeme vyššie pozície na vybrané kľúčové slová a vyššiu návštevnosť

Objavte pekné a moderné weby od Webovice

Pozrite si webové stránky, ktoré sme v poslednej dobe vytvorili.
Chcete aj vy nový web, ktorý bude vizuálne zaujímavý a zároveň optimalizovaný pre vyhľadávače?

Tvorba web stránok na mieru pre firmy v Čadci

Jasne a prehľadne. Na základe analýzy kľúčových slov a najnovších trendov odporučíme, ako má vyzerať štruktúra webu, menu, produktová stránka, objednávka aj cenník. Všetky časti stránok zladíme dokopy, aby boli pre návštevníkov nielen z Čadce a okolia maximálne zrozumiteľné a pochopiteľné.

Vytvoríme vám atraktívne a moderné webové stránky | Webovica.sk
Pripravíme vám atratkívnu webovú grafiku a online banery | Webovica.sk

Tvorba moderných a responzívnych web stránok

Používame skvelé šablóny (ako napríklad táto), ktoré zaručujú, že váš nový webu bude prehľadný, atraktívny a vizuálne zaujímavý. Napumpujeme stránky príťažlivou webovou grafiku, bannermi, fotkami, tlačidlami, aby jednotlivé časti webu pekne ladili a návštevníci robili to, čo je potreba.

Tvorba web stránok s kvalitným obsahom

Máte svoje texty na web? Výborne. Pozrieme sa na ne, možno iba ľahko upravíme a použijeme na vaše stránky. Ak ich neviete napísať, nevadí. Napíšeme vám obsah webu – popíšeme vaše produkty a služby, nájdeme všetky ich výhody a vytrúbime ich do sveta. Môžete sa spoľahnúť, že nové texty budú SEO friendly – teda optimalizované pre vyhľadávače, aby vás ľudia rýchlejšie našli.

Pripravíme kvalitné webové texty a web copywriting | Webovica.sk
SEO analýza - optimalizácia kľúčových slov pre vyhľadávače | Webovica.sk

Tvorba web stránok, ktoré návštevníci nájdu

Až bude web hotový, radi vám pomôžeme s jeho propagáciou. Dnes je to tak – už nestačí mať len nové a pekné stránky, ale musíte na ne aj dostať návštevníkov. Zaregistrujeme nový web do najdôležitejších vyhľadávačov a katalógov na Slovensku. Rozbehneme SEO servis, pripravíme vám online reklamné kampane cez Adwords a Facebook a privedieme na váš web nových zákazníkov.

Tvorba web stránok Čadca + optimalizácia web stránok

Môže to znieť čudne, ale tvorba web stránok pre nás ich zverejnením zďaleka nekončí. Vaše nové stránky potrebujú pravidelne dostávať kvalitný obsah a budovať spätné odkazy, analyzovať návštevnosť a naďalej vylepšovať. Teraz začína ten pravý boj o návštevníka a zákazníka. Aj firma z Čadce potrebujete dostať svoj web na popredné miesta vo vyhľadávaní. Začneme vaše stránky propagovať na sociálnych sieťach a budeme pokračovať v ďalšej optimalizácii pre vyhľadávače, vďaka ktorej vám porastie návštevnosť.

Pripravíme vám kvalitný online marketing | Webovica.sk
Ochutnajte Webovicu zadarmo!
 • Bezplatne poradíme
  Stačí sa opýtať. Nezáväzne.

 • Nič neriskujete
  Cenová ponuka je vždy zadarmo.

 • Držíme slovo
  Na čom sa dohodneme, to platí.