Tvorba web stránok Kysucké Nové Mesto

Sme z Kysuckého Nového Mesta a vytvoríme vám moderné webové stránky rýchlo a za férovú cenu.

Tvoríme webové stránky pre malé firmy a živnostníkov | Webovica.sk

Tvorba web stránok pre kysucké firmy

Tvorba web stránok Kysucké Nové Mesto – pre firmy a živnostníkov. Sme priamo v Kysuckom Novom Mesta a radi sa s vami stretneme a všetko okolo tvorby web stránok preberieme osobne. Ak ste živnostník alebo malá firma z Kysúc a okolia, radi vám pomôžeme s novým webom, optimalizáciou webu aj online marketingom.

Webdesign a vytvorenie webovej stránky lacno | Webovica.sk

Kysucké Nové Mesto potrebuje moderný web dizajn

Nový web vám dokážeme pripraviť lacno, za férovú cenu. Nebudeme požadovať platby za drahé programátorské úpravy a dizajnové vychytávky. Ak chcete menší web, nepotrebujete ich. Použijeme odskúšané a overené responzívne šablóny, takže vaše nové webové stránky budete mať už do 14 dní a za výbornú cenu.

Vytvoríme vám atraktívnu webovú grafiku a vizuálne prvky | Webovica.sk

Tvorba web stránok rýchlo a za férovú cenu

Ak máte pripravené texty a obrázky, webové stránky vám dokážeme pripraviť naozaj rýchlo. Ak obsah stránok nemáte, nevadí – radi vám ho vytvoríme. Napíšeme pre vás kvalitné texty, popisy produktov alebo informácie o spoločnosti. Vaša firma z Kysuckého Nového Mesta bude mať pekné a moderné web stránky, za ktoré sa nebudete musieť hanbiť.

Ochutnajte Webovicu zadarmo!
  • Bezplatne poradíme
    Stačí sa opýtať. Nezáväzne.

  • Nič neriskujete
    Cenová ponuka je vždy zadarmo.

  • Držíme slovo
    Na čom sa dohodneme, to platí.

Objavte pekné a moderné weby od Webovice

Pozrite si webové stránky, ktoré sme v poslednej dobe vytvorili.
Chcete aj vy nový web, ktorý bude vizuálne zaujímavý a zároveň optimalizovaný pre vyhľadávače?

Tvorba web stránok Kysucké Nové Mesto

Webové stránky pre firmy a živnostníkov z Kysúc vytvárame rýchlo a lacno. Na základe analýzy kľúčových slov a najnovších trendov odporučíme, ako má vyzerať štruktúra webu, menu, produktová stránka, objednávka aj cenník. Všetky časti webovej stránok zladíme dokopy, pridáme zaujímavý vizuál a web dizajn, aby boli pre návštevníkov maximálne zrozumiteľné a pochopiteľné.

Vytvoríme vám atraktívne a moderné webové stránky | Webovica.sk
Pripravíme vám atratkívnu webovú grafiku a online banery | Webovica.sk

Vaša nová web stránka bude moderná a responzívna

Používame skvelé šablóny (ako napríklad táto), ktoré zaručujú, že váš nový webu bude prehľadný, atraktívny a vizuálne zaujímavý. Napumpujeme stránky príťažlivou webovou grafiku, bannermi, fotkami, tlačidlami, aby jednotlivé časti webu pekne ladili a návštevníci robili to, čo je potreba. Keďže sme z Kysuckého Novéhe Mesta, radi prídeme do vašej firmy a profesionálne nafotíme vaše priestory. Bude to vyzerať skvelo!

Napíšeme obsah webu – web copywriting

Máte svoje texty na web? Výborne. Pozrieme sa na ne, možno iba ľahko upravíme a použijeme na vaše stránky. Ak ich neviete napísať, nevadí. Napíšeme vám obsah webu – popíšeme vaše produkty a služby, nájdeme všetky ich výhody a vytrúbime ich do sveta. Môžete sa spoľahnúť, že nové texty budú SEO friendly – teda optimalizované pre vyhľadávače, aby vás ľudia rýchlejšie našli. Aj firma z Kysuckého Nového Mesta potrebuje SEO optimalizáciu, aby ste dostali vaše webové stránky na vyššie pozície vo vyhľadávačoch.

Pripravíme kvalitné webové texty a web copywriting | Webovica.sk
SEO analýza - optimalizácia kľúčových slov pre vyhľadávače | Webovica.sk

Tvorba web stránok, ktoré nájdu ľudia aj mimo Kysucké Nové Mesto

Až bude web hotový, radi vám pomôžeme s jeho propagáciou, aby ho našli zákazníci nielen na Kysuciach, ale na celom Slovensku. Dnes je to tak – konkurencia je v každej oblasti veľká a už nestačí mať len nové a pekné stránky. Musíte na ne aj vedieť dostať návštevníkov. Zaregistrujeme vaše webové stránky do najdôležitejších vyhľadávačov a katalógov na Slovensku. Rozbehneme SEO servis, pripravíme vám online reklamné kampane cez Adwords a Facebook a privedieme na váš web nových zákazníkov nielen z Kysuckého Nového Mesta.

Tvorba web stránok Kysucké Nové Mesto so SEO službami

Tvorba web stránok pre nás ich zverejnením zďaleka nekončí. Vaše nové stránky potrebujú pravidelne dostávať kvalitný obsah a budovať spätné odkazy, analyzovať návštevnosť a naďalej vylepšovať. Teraz začína ten pravý boj o návštevníka a zákazníka. Začneme ich propagovať na sociálnych sieťach a budeme pokračovať v ďalšej optimalizácii pre vyhľadávače, vďaka ktorej vám porastie návštevnosť. Aj firma z Kysuckého Nového Mesta môže byť na prvej stránka vo vyhľadávaní na Slovensku!

Pripravíme vám kvalitný online marketing | Webovica.sk

Komu chutí Webovica?

Vladimír Ondruš
Vladimír Ondruš
2024-01-30
Super logo. Ďakujem
Mária Rovňaníková
Mária Rovňaníková
2023-11-22
V mene spoločnosti dataquest ďakujem za krásny nový web, služby Webovice určite odporúčame! Veľmi dobrá komunikácia a spolupráca od prvého kontaktu až po následnú údržbu webu a grafické služby. Ochota dodať plne funkčný web v krátkom termíne, samostatnosť a kreativita pri tvorbe, odborné usmernenie, estetika aj funkčnosť vo výsledku, profesionálny prístup a rozumné ceny. Sme veľmi spokojní a nový web od Webovice nám robí radosť!
Mare Line
Mare Line
2020-12-02
Som veľmi rad, že som sa rozhodol pre realizáciu môjho webu cez Webovica.sk Prečo ? Spolupráca , komunikácia a tvorba samotného webu , až po samotné dokončenie prebiehala veľmi rýchlo a profesionálne . Z dizajnom , funkčnosťou a prehľadnosťou som veľmi spokojný a preto by som realizáciu webových stránok určite odporúčal aj iným . MARE line s.r.o
Tomas Hvozdik
Tomas Hvozdik
2020-03-27
S tvorbou webu sme maximálne spokojní. Skvelá komunikácia, poradenstvo a všetko čo k tvorbe nového webu patri. Určite odporúčame.
Andrea Kebísek
Andrea Kebísek
2020-02-25
Odporúčam !!!! Skvelý profesionálny prístup,komunikácia na 100% . Jednoducho super 😉
Martina Paulisová
Martina Paulisová
2019-11-06
Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.
Marcel Hvozdík
Marcel Hvozdík
2019-09-16
Jirko je profík. Vyzná sa v tom čo robí. Stará sa nám o stránku.
Jaroslav Kuliška, KROS a.s.

Jirku považujem za veľmi kreatívneho a zábavného online marketéra. Má zmysel nielen pre estetično, ale aj pre láskavý humor. Vďaka tomu jeho návrhy potešia nielen oko, ale polahodia aj dušu.

Za posledné 3 roky sme menili náš web 3x. Až pri spolupráci s Webovica.sk sme našli presne to, čo sme potrebovali. Teraz máme moderný a funkčný web a evidujeme podstatný nárast dopytov na naše služby. Ďakujeme.

Miloš Kašuba, KROS a.s.

Jirko z Webovice.sk nám výrazne pomohol pri rozbehu a zlepšovaní online marketingu. Prichádzal s kreatívnymi nápadmi, ktoré podporil zaujímavou grafikou. Aj vďaka nemu sa KROS stal známou a rešpektovanou firmou v segmente ekonomického a stavebného softvéru.

Vlastimil Kocián, KROS a.s.

Jirko sa aktívne podieľal na webdesigne a UX pre iKROS online fakturáciu. Koordinoval webovú grafiku, písal texty, podielal sa na billboardovej kampani. Aj jeho nápady prispeli k tomu, že je iKROS jednotkou v online fakturačných aplikáciách na Slovensku.

Veľmi dobrá spolupráca, ochota, neustála komunikácia s klientom. Ak si chcete dať urobiť moderný web, potrebujete ho optimalizovať, či chcete mať naozaj vkusné logo, túto firmu môžem len odporúčať.

Monika Jakubíková, Sensea.sk

Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.

Martina Paulisová, prekladateľka

Pracovali sme aj pre