Tvorba web stránok Žilina, web dizajn a dobré SEO

Tvorba web stránok pre žilinské firmy a živnostníkov.
Vytvoríme vám pekné a moderné webové stránky za férovú cenu.

Tvoríme webové stránky pre malé firmy a živnostníkov | Webovica.sk

Tvorba web stránok Žilina

Tvoríme webové stránky a e-shopy pre firmy zo Žiliny a okolia. Sme z Kysúc a do Žiliny za vami radi prídeme do 15 minút. Robíme moderné webové stránky a optimalizujeme weby za nižšiu cenu, ako veľké agentúry. Ak ste živnostník alebo malá firma zo Žiliny, vytvoríme vám webové stránky, za ktoré sa nebudete hanbiť a nezruinujú vašu peňaženku.

Webdesign a vytvorenie webovej stránky lacno | Webovica.sk

Weby za férovú cenu

Nový web vám dokážeme pripraviť za férovú cenu. Nebudeme po vás požadovať platby za programátorské úpravy a dizajnové vychytávky. Ak chcete menší web, nepotrebujete ich. Vďaka moderným šablónam za veľkú časť funkčnosti stránok nemusíte platiť. Ak ste zo Žiliny ušetríte aj za konzultácie. Radi prídeme za vami.

Vytvoríme vám atraktívnu webovú grafiku a vizuálne prvky | Webovica.sk

Weby pre žilinské firmy rýchlo

Ak máte texty a obrázky, stránky vám dokážeme pripraviť naozaj rýchlo. Ak texty nemáte, nevadí – radi vám napíšeme obsah celého webu, kreatívne popíšeme produkty a služby, ktoré ponúkate. Na nový web sa vždy pozeráme okom zákazníka aj strýka Googla. Aj keď neplánujete veľký web, určite chcete, aby vás zákazníci našli. A o to sa postaráme.

Ochutnajte Webovicu zadarmo!
  • Bezplatne poradíme
    Stačí sa opýtať. Nezáväzne.

  • Nič neriskujete
    Cenová ponuka je vždy zadarmo.

  • Držíme slovo
    Na čom sa dohodneme, to platí.

Objavte pekné a moderné weby od Webovice

Pozrite si webové stránky, ktoré sme v poslednej dobe vytvorili.
Chcete aj vy nový web, ktorý bude vizuálne zaujímavý a zároveň optimalizovaný pre vyhľadávače?

Tvorba web stránok Žilina na mieru

Tvoríme weby jasne a prehľadne. Na základe analýzy kľúčových slov, konkurencie a vašich námetov odporučíme, ako má vyzerať menu, produktová stránka, objednávka aj cenník. Všetky časti webu zladíme dokopy, aby boli zrozumiteľné a pochopiteľné. A aby na nich návštevníci robili to, čo chcete.

Vytvoríme vám atraktívne a moderné webové stránky | Webovica.sk
Pripravíme vám atratkívnu webovú grafiku a online banery | Webovica.sk

Tvorba web stránok Žilina – moderný web pre vašu žilinskú firmu

Používame skvelé šablóny (ako napríkad táto), ktoré zaručujú, že váš nový webu bude prehľadný, atraktívny a vizuálne zaujímavý. Napumpujeme stránky príťažlivou webovou grafiku, bannermi, fotkami, tlačidlami, aby to do sebe pekne zapadalo a bola radosť na stránky pozerať. Vaša žilinská firma získa nové web stránky, ktoré si zaslúži.

Tvorba webových stránok Žilina – web s kvalitným obsahom

Máte vlastné texty na web? Skvelé. Použijeme ich, upravíme a nahodíme na web stránky. Ak ich nemáte, napíšeme vám ich. Môžete sa spoľahnúť, že texty budú SEO friendly – teda optimalizované pre vyhľadávače, aby vás ľudia rýchlejšie našli. Píšeme ich totiž na základe analýzy kľúčových slov.

Pripravíme kvalitné webové texty a web copywriting | Webovica.sk
SEO analýza - optimalizácia kľúčových slov pre vyhľadávače | Webovica.sk

Tvorba web stránok Žilina – tvoríme weby, ktoré návštevníci nájdu

Až bude web hotový vytrúbime to do sveta. Zaregistrujeme nový web do najdôležitejších vyhľadávačov a katalógov na Slovensku. Rozbehneme SEO služby, pripravíme vám online reklamné kampane a privedieme na váš web nových zákazníkov.

Tvorba web stránok Žilina – SEO a optimalizácia webu

Postaráme sa o vaše webové stránky aj ich zverejnení, pretože zverejnením to „iba začína“. Trend je v súčasnosti taká, že vaše stránky potrebujú dostávať kvalitný obsah, budovať spätné odkazy a propagáciu na sociálnych sieťach. Radi budeme ďalej pracovať na SEO vylepšeniach a optimalizácii vašich webových stránok, vďaka ktorej porastie návštevnosť. So všetkým vám vieme pomôcť.

Pripravíme vám kvalitný online marketing | Webovica.sk

Komu chutí Webovica?

Vladimír Ondruš
Vladimír Ondruš
2024-01-30
Super logo. Ďakujem
Mária Rovňaníková
Mária Rovňaníková
2023-11-22
V mene spoločnosti dataquest ďakujem za krásny nový web, služby Webovice určite odporúčame! Veľmi dobrá komunikácia a spolupráca od prvého kontaktu až po následnú údržbu webu a grafické služby. Ochota dodať plne funkčný web v krátkom termíne, samostatnosť a kreativita pri tvorbe, odborné usmernenie, estetika aj funkčnosť vo výsledku, profesionálny prístup a rozumné ceny. Sme veľmi spokojní a nový web od Webovice nám robí radosť!
Mare Line
Mare Line
2020-12-02
Som veľmi rad, že som sa rozhodol pre realizáciu môjho webu cez Webovica.sk Prečo ? Spolupráca , komunikácia a tvorba samotného webu , až po samotné dokončenie prebiehala veľmi rýchlo a profesionálne . Z dizajnom , funkčnosťou a prehľadnosťou som veľmi spokojný a preto by som realizáciu webových stránok určite odporúčal aj iným . MARE line s.r.o
Tomas Hvozdik
Tomas Hvozdik
2020-03-27
S tvorbou webu sme maximálne spokojní. Skvelá komunikácia, poradenstvo a všetko čo k tvorbe nového webu patri. Určite odporúčame.
Andrea Kebísek
Andrea Kebísek
2020-02-25
Odporúčam !!!! Skvelý profesionálny prístup,komunikácia na 100% . Jednoducho super 😉
Martina Paulisová
Martina Paulisová
2019-11-06
Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.
Marcel Hvozdík
Marcel Hvozdík
2019-09-16
Jirko je profík. Vyzná sa v tom čo robí. Stará sa nám o stránku.
Jaroslav Kuliška, KROS a.s.

Jirku považujem za veľmi kreatívneho a zábavného online marketéra. Má zmysel nielen pre estetično, ale aj pre láskavý humor. Vďaka tomu jeho návrhy potešia nielen oko, ale polahodia aj dušu.

Za posledné 3 roky sme menili náš web 3x. Až pri spolupráci s Webovica.sk sme našli presne to, čo sme potrebovali. Teraz máme moderný a funkčný web a evidujeme podstatný nárast dopytov na naše služby. Ďakujeme.

Miloš Kašuba, KROS a.s.

Jirko z Webovice.sk nám výrazne pomohol pri rozbehu a zlepšovaní online marketingu. Prichádzal s kreatívnymi nápadmi, ktoré podporil zaujímavou grafikou. Aj vďaka nemu sa KROS stal známou a rešpektovanou firmou v segmente ekonomického a stavebného softvéru.

Vlastimil Kocián, KROS a.s.

Jirko sa aktívne podieľal na webdesigne a UX pre iKROS online fakturáciu. Koordinoval webovú grafiku, písal texty, podielal sa na billboardovej kampani. Aj jeho nápady prispeli k tomu, že je iKROS jednotkou v online fakturačných aplikáciách na Slovensku.

Veľmi dobrá spolupráca, ochota, neustála komunikácia s klientom. Ak si chcete dať urobiť moderný web, potrebujete ho optimalizovať, či chcete mať naozaj vkusné logo, túto firmu môžem len odporúčať.

Monika Jakubíková, Sensea.sk

Veľmi milý a ochotný prístup a kvalitná služba. Oceňujem aj rýchlu komunikáciu.

Martina Paulisová, prekladateľka

Pracovali sme aj pre